پایگاه تحلیلی و خبری آسانیوز
 اخبار داغ
 • اعتراف تلخ درباره قرعه کشی لیگ و مردمی که سرکارندآسا نیوز: می‌گفتند نتیجه دربی را تعیین می‌کنند؛ همان‌هایی که طرحِ ابتر شام خوردن مشترک بازیکنان دو تیم شب قبل از بازی را پیاده کردند. می‌گفتند مساوی‌های دربی بی‌حکمت نیست؛ همان مساوی‌های 0-0 و 1-1 چندش‌آور و خسته کننده.  در مقابل‌ افرادی هم می‌گفتند که این موضوع از پایه غلط است و مگر می‌شود برای تساوی در دربی‌ها توافق کرد؛ می‌گفتند اگر توپ در دقیقه 90 به جای تیر به تور می‌خورد آن وقت تکلیف چه می‌شد و این را یکی از دلایل ابطال فرضیه می‌دانستند که چندان هم بی‌راه نبود. خلاصه بازار "بگم‌ بگم‌ها" و "گفتن گفتن‌ها" داغ بود تا اینکه وِژن جدید آن رونمایی شد.  شب گذشته در جریان مراسم قرعه‌کشی چهاردهمین دوره لیگ برتر مهدی تاج پرده از واقعیتی تلخ برداشت، پرده از بازی با شعور مخاطبان.  او در بین تعریف‌هایش از اسپانسری که 160 میلیارد تومان را به حساب این فوتبال بی‌حساب و کتاب ریخته و اهمیتش لابد بیشتر از مردمی است که پول رفتن به ورزشگاه را هم ندارند؛ گفت که «امسال قرعه‌کشی لیگ واقعی است» و یا به عبارت بهتر قرعه‌کشی سال‌های قبل واقعی نبود: «در گذشته به دلیل اینکه پرسپولیس و استقلال یک ورزشگاه مشترک داشتند خودمان بازی آنها را در هفته هشتم قرار می‌دادیم چون چاره‌ دیگری نداشتیم اما امسال قرعه‌کشی مسابقات لیگ واقعی است.»  این را کسی می‌گوید که خودش رئیس سازمان لیگ است و البته در سال گذشته هم مسئولیت داشت. او البته پیش‌تر هم در فدراسیون فوتبال مشغول فعالیت بود و یار همیشگی‌اش عزیزالله محمدی و در مدتی کوتاه غلامرضا بهروان مسئول برگزاری مسابقات لیگ بودند.  این حرف تاج یعنی اینکه رسما همه ما تا امروز سرِ کار بودیم، یعنی اینکه دغد‌غه‌مان و استرس‌مان برای قرعه‌کشی لیگ بی‌جهت بوده، یعنی اینکه معلوم کرده بودند که پرسپولیس و استقلال در چه هفته‌ای به میدان می‌روند.  این یعنی همان نکته‌ای است که عزیز محمدی هم  شب گذشته بر آن صحه گذاشت: « در سال‌های قبل ما با توافق تیم‌های استقلال و پرسپولیس بازی آنها را در هفته‌های هفتم تا نهم برنامه‌ریزی می‌کردیم.» او البته گفت که قرعه‌کشی "امسال" فرقی با سال‌های گذشته نداشت و این یعنی رد نظریه مهدی تاج.  با این حال آنچه آزار دهنده است این است که چرا این موضوع در همان زمان اعلام نشد؟ چرا "شو"ی قرعه‌کشی را در سال‌های گذشته برگزار می‌کردند و مدام می‌گفتند «حالا ببینم دربی چه هفته‌ای برگزار می‌شود» و آن را پخش زنده هم می‌کردند. شاید هم منظورشان این بود که بین هفته هفتم و یا نهم، در چه هفته‌ای برگزار می‌شود.  امروز مهدی تاج سینه سپر و با شجاعت به این واقعیت تلخ اعتراف کرد؛ کسی چه می‌داند شاید سال‌ها بعد کسی پیدا شود شجاع‌تر از رئیس کنونی سازمان لیگ و پرده از اتفاقات امروز بردارد. کسی چه می‌داند شاید سال‌ها بعد که مسئولان کنونی دیگر نباشند، یک نفر پیدا شود و بگوید برگزاری دربی در هفته پانزدهم هم از قبل تعیین شده بود.  همه اینها محصول فرو ریختن دیوار اعتماد به همت برخی مسئولان است.
 • نگارش پیش‌نویس متن توافقنامه ساعت 12 آغاز می شود آسانیوز:در چهاردهمین روز از مذاکرات هسته‌ای ایران و ۱+۵ در وین، عراقچی و اشمید معاونان سیاسی هیات ایران و مسئول سیاست خارجی اتحادیه‌ اروپا، نگارش پیش نویس متن توافق جامع را ادامه می‌دهند. قرار است این نشست ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه به وقت محلی در هتل کوبورگ با حضور سیدعباس عراقچی، مجید روانچی و هلگا اشمید برگزار شود. قرار است قبل از انجام این دیدار عراقچی و روانچی با ویلیام‌برنز، معاون وزیر خارجه آمریکا دیدار کنند. در دو روز گذشته وزیران خارجه‌ سه کشور اروپایی و همچنین جان کری به وین سفر کردند و رایزنی‌هایی با وزیر خارجه‌ کشورمان انجام شد. ظریف طی ۳ دیدار با وزیر خارجه‌ آمریکا در خصوص نگارش متن توافق جامع رایزنی‌هایی با وی انجام داد. قرار است این گفت‌وگوها تا ۳۰ تیر ماه ادامه یابد
 • اجازه انتقال کنسانتره مس سونگون به سایر شهرها داده نشد  آسانیوز:رییس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت قول مساعد داد اجازه انتقال کنسانتره مس سونگون به سایر شهرها را نداده و برای ایجاد صنایع وابسته در این معدن تلاش خود را به کار می گیرد.  میرهادی قره سید رومیانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به جلسه خود با محمدرضا نعمت زاده، اظهار کرد: در این جلسه موارد مختلف پیرامون مجتمع مس سونگون مورد بحث و بررسی قرار گرفت و برای توسعه این صنعت در آذربایجان شرقی قول مساعد وزیر گرفته شد. وی اضافه کرد: وزیر در این جلسه با اشاره به ظرفیت های بسیار خوب مس سونگون، از ایجاد صنایع وابسته و تکمیلی برای ذوب مس در محل معدن سونگون حمایت و پشتیبانی کرد.قره سید رومیانی با بیان اینکه وزیر صنعت، معدن و تجارت در این جلسه قول مساعد برای ایجاد صنایع مدرن و پیشرفته ذوب در محل مس سونگون داد، گفت: در این جلسه مقرر شد شرکت صنایع مس آذربایجان تا آخر تیر ماه به صورت مستقل فعالیت های خود را آغاز کند.وی با قدردانی از حسن توجه نعمت زاده به وضعیت مجتمع مس سونگون، اظهار کرد: با توجه به جلسه روز گذشته نگرانی ها درباره ضرر ده بودن مس سونگون تا حد زیادی برطرف شده است.نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست اخیر نمایندگان استان با مدیرعامل صنایع مس ایران در خصوص وضعیت مس سونگون، گفت: در این نشست نیز مباحث مختلفی پیرامون توسعه و تجهیز این مجتمع انجام شد که نتایج مناسبی برای استان داشت.قره سید رومیانی گفت: جلسه روز گذشته با وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز در امتداد همین جلسات صورت پذیرفت.وی با تاکید بر اهمیت وجود مس سونگون در آذربایجان شرقی به لحاظ اقتصادی و صنعتی، افزود: این صنعت مهم کشور نه تنها در آذربایجان شرقی بلکه در منطقه شمال غرب از اهمیت بسزایی برخوردار بوده و توسعه آن یکی از مطالبات مهم و به حق مردم منطقه است.قره سید رومیانی انتقال فرآوری معدن مس سونگون به کرمان را یکی از مهمترین ایرادات نمایندگان و مردم استان بیان و یادآوری کرد: اینکه طی سال های اخیر اقدامی درخور و عملی در ایجاد صنایع فرآوری و ذوب در مجتمع سونگون صورت نگرفته است، جای تامل و سئوال دارد.معدن مس سونگون در 30 کیلومتری شهر ورزقان در شمال غرب ایران و آذربایجان شرقی قرار دارد.طرح استخراج مس از معدن سونگون با هدف استخراج به روش نوین و تولید کنسانتره مس با عیار 30 درصد جهت تغذیه صنایع مولد کشور و رسیدن به ارزش افزوده بالاتر انجام گرفته است.حجم کل ذخیره قطعی این معدن 796میلیون تن، حجم کل ذخیره اکسید 7/6 میلیون تن و حجم مواد قابل استخراج آن 388 میلیون تن است.
 • آخرین اخبار از روند تدوین پیش نویس توافق جامع هسته ایآسا نیوز: مایکل مان، سخنگوی مسئول امور سیاست خارجی اتحادیه اروپا، روز جمعه در مصاحبه با رادیو فردا(Radio Farda)، در مورد حضور وزرای خارجه در وین به رادیو فردا گفت: «همانطور که پيشتر کاترين اشتون در اينباره فکر کرده بود، تصميم گرفت، از وزرای خارجه ای که می توانند اين آخر هفته به شهر وين بيايند، درخواست کند تا برای بررسی آنچه تاکنون در مذاکرات انجام شده، اين سفر را انجام دهند. تا اينجای کار نمی دانيم که کداميک از وزرای شش کشور می توانند به وين بيايند اما مطمئننا آنهايی که نمی توانند بيايند، در جريان امور قرار خواهند گرفت. برنامه اين است که آنها به وين بيايند تا با يکديگر گفتگو کنند و در صورت تمايل گفتگوهايی با ظريف داشته باشند.»   مان حضور وزرای خارجه در وين بسيار مفيد خواند و در مورد پیشرفت در نگارش متن توافق هسته ای گفت: «همانطور که می دانيد کار تدوين پيش نويس از ماه ژوئن آغاز شده و ما الان اواسط ژوييه هستيم، الان هم بيش از يک هفته از اين دور گذشته و کار فشرده برای تدوين ادامه دارد. مطمئنا پيش نويسی وجود دارد اما در اين مرحله از مذاکرات مسلم است که پرانتزها و جاهای خالی ای در متن وجود دارد و تلاش ما اين است که فاصله نظرها را از يکديگر کم کنيم و همانطور که می دانيد امروز ۱۱ ژوئيه است و ما تا بيستم اين ماه برای اين کار وقت داريم. و مصمم به سوی آن پيش می رويم.»  مان در پایان گفتگو به رادیو فردا گفت: «آنچه می توانيم بگويم اين است که شش کشور همچنان بسيار مصمم هستند تا بيستم به توافق دست يابند.»
 • بیم ها و امیدها پس از توافق هسته ای با ایرانآسا نیوز: پایگاه تحلیلی "لوبلاگ" (Lobelog) در نوشتاری از "رابرت هانتر" که سابقا به عنوان نماینده آمریکا در ناتو و شورای امنیت و همچنین به عنوان مشاور ارشد مؤسسه رند (RAND) و مدیر مرکز مطالعات امنیت حوزه آتلانتیک در دانشگاه ملی آمریکا خدمت کرده، به چشم انداز مذاکرات هسته ای ایران و 1+5 پرداخت.  این مقام آمریکایی نوشت: «جان کری می گوید ایران باید تا آخرین روز توافق موقت، گزینه های خود را انتخاب کند و تمدیدی برای مذاکرات وجود نخواهد داشت؛ مگر این‌که تمام طرف های مذاکره‌کننده موافق تمدید گفتگوها باشند و آمریکا و شرکایش با تمدیدی که صرفا مذاکرات را طولانی کند، موافقت نخواهند کرد.»  رابرت هانتر با اشاره به اظهارات وزیر امور خارجه آمریکا می نویسد: «با این اوصاف اگر هیچ معاهده‌ای تا پایان توافق موقت صورت نگیرد، معلوم نیست آمریکا دست به چه اقدامی می‌زند: آیا تحریم‌ها را افزایش می‌دهد که هم‌اکنون هم اقتصاد ایران را در برگرفته، یا گزینه نظامی را در دستور کار خود قرار خواهد داد؟ اولین احتمال بعید است و ثابت شده است که کار به‌جایی نمی برد و دومین گزینه نیز بسیار مضحک و مسخره به نظر می‌رسد.»  نماینده آمریکا در ناتو و شورای امنیت با تصریح بر عملی نبودن گزینه های پیش رو می افزاید: «اینجا است که دولت اوباما با چالش بزرگی روبه‌رو است که اگر مذاکرات بخواهد با این وضعیتی که دارد ادامه پیدا کند، در آن صورت باید بتواند جلوی مخالفین نیرومند خود در کنگره و متحدان منطقه‌ای که خواهان به بن بست رسیدن هرگونه توافقی هستند، بایستد که کار بسیار سختی است.»  نویسنده پایگاه آمریکایی لوبلاگ با بیان اینکه "بحث اصلی این است که اگر توافق صورت گیرد چه اتفاقی خواهد افتاد؟" پاسخ داد:  «در صورت توافق، در ایران، وعده برداشته شدن تحریم‌ها عملی می‌شود و دولت این کشور به وعده خود عمل کرده است و شرکت‌های غربی شروع به سرمایه‌گذاری در ایران می‌کنند و در نهایت منجر به تغییر ساختار قدرت در منطقه خواهد شد. اما باید توجه داشت که برخی به هیچ وجه مایل به این اتفاق نیستند. کشورهای حاشیه خلیج‌ فارس که موقعیت آن‌ها از دشمنی میان ایران و آمریکا ایجاد شده راضی به این امر نخواهند بود که در راس آنها عربستان سعودی است. البته درست است که چند دهه است که از اختلاف ایران و آمریکا می‌گذرد اما دو طرف خواهان افزایش ارتباط هستند و اعراب هم از این مسئله بسیار می‌ترسند چراکه هیچ منفعتی در افزایش قدرت ایران برای آن‌ها وجود ندارد.  اما اسرائیل تکلیفش با خودش مشخص نیست. ازیک‌ سو توافق موجب می‌شود که تهدید هسته‌ای ایران از بین برود و از طرف دیگر کاهش تنش میان ایران و آمریکا باعث خواهد شد فشارها بر اسرائیل مانند موضوع رابطه با فلسطین افزایش یابد، خصوصا این‌که در صورت نزدیکی ایران و آمریکا رقابت با ایران برای افزایش نفوذ در منطقه برای اسرائیل بسیار سخت‌تر خواهد شد.»  این مقام آمریکایی در پایان می افزاید: «ایران برای آمریکا، این موهبت را دارد که در جلوی کشورهای عربی برای تزریق پول و اعتقادات به ذهن تروریست‌های افراطی را بگیرد چه در عراق و چه در سوریه. ایران همچنین می‌تواند برای ایجاد امنیت بیشتر در منطقه و افغانستان نقش مؤثری بازی کند.»    
  دعوت

  بیانه حزب موتلفه اسلامی آذربایجان شرقی به مناسبت روز جهانی قدس

    بیانه حزب موتلفه اسلامی آذربایجان شرقی به مناسبت روز جهانی قدس

  آسا نیوز: روز جهانی قدس روز فریاد رهایی مردم فلسطین از چنگال صهیونیست‌های جنایتکار و روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. روز قدس، روز ایستادگی مستضعفان...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي آذربايجان‌شرقي:

  حلقه‌ي اتصال نيروي انتظامي با مردم « معاونت اجتماعي » است

    حلقه‌ي اتصال نيروي انتظامي با مردم « معاونت اجتماعي » است

  آسا نیوز: معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي آذربايجان‌شرقي در گفتگو با خبرنگاران ، معاونت اجتماعي را حلقه‌ي اتصال نيروي انتظامي با مردم دانست و افزود: اين...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  با درخواست رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تبریز صورت گرفت،

  مشارکت کانون هنرمندان آذربایجانی مقیم تهران در هفته نکوداشت...

    مشارکت کانون هنرمندان آذربایجانی مقیم تهران در هفته نکوداشت تبریز

  آسانیوز: رئیس کمیسون فرهنگی شورای اسلامی کلانشهر تبریز با هیئت امنای کانون هنرمندان آذربایجان دیدار و گفتگو کرد. دکتر اکرم حضرتی که دیروز اختصاصا به منظور...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  یادداشت:

  منادیان حقوق بشر به کدامین سو خزیده اند!؟

    منادیان حقوق بشر به کدامین سو خزیده اند!؟

    آسانیوز:مردم مظلوم غزه زیر گلوله باران توپ و موشک باران رژیم منحوس صهیونیستی کشته و زخمی می شوند. کودکان مظلوم و بیگناه اسیر یک اشتباه قرن شده اند، جهان...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  حماس:

  تنها پس از پایان محاصره غزه آتش بس را می پذیریم

    تنها پس از پایان محاصره غزه آتش بس را می پذیریم

    آسانیوز:سخنگوی حماس گفت این جنبش برای آتش بس آمادگی دارد اما این آتش باید همراه با لغو محاصره غزه باشد.ساعاتی پیش رهبر حماس در کنفرانسی خبری آتش بس کامل...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  شهردار تبریز:

  راهپیمایی روز قدس را پرشورتر و گسترده تر از هر سال برگزار می کنیم

    راهپیمایی روز قدس را پرشورتر و گسترده تر از هر سال برگزار می کنیم

    آسانیوز: شهردار تبریز از مردم ولایتمدار و انقلابی این شهر دعوت کرد با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز قدس تداوم حمایت خود از آرمان های مردم مظلوم فلسطین...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  عضو مجلس خبرگان رهبری:

  روز قدس، روز برآوردن فریادهای بین‌المللی بر سر ظلم و ظالم است

    روز قدس، روز برآوردن فریادهای بین‌المللی بر سر ظلم و ظالم است

  آسانیوز:یک حقوقدان و عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حقوق بشر یك حقیقت است و نباید آن را متعلق به غربی ها دانست هر كس ممكن است آن را تحریف و یا از آن سوء استفاده کند و...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی :

  گازرسانی به 9 جایگاه جدید CNG در آذربایجان شرقی

    گازرسانی به 9 جایگاه جدید CNG در آذربایجان شرقی

  آسانیوز:ولی الله دینی توضیح داد: عملیات گازرسانی به  5 مورد از این جایگاه ها فعال بوده و 4 جایگاه نیز در برنامه اجرایی سالجاری قرار دارد. وی ادامه داد:هم...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  خبر/

  صادارت محصولات کشاورزی از آذربایجان شرقی 13.5 درصد افزایش یافت

    صادارت محصولات کشاورزی از آذربایجان شرقی 13.5 درصد افزایش یافت

    آسانیوز:معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: میزان صادرات محصولات کشاورزی استان در سه ماه نخست امسال با 13.5 درصد...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  با مردود شدن در تست آمادگی جسمانی

  قاتل تراکتور فعلا به لیگ بر تر باز نمی گردد

    قاتل تراکتور فعلا به لیگ بر تر باز نمی گردد

  آسانیوز: کلاس توجیهی و فنی داوران فوتبال برای حضور در چهاردهمین دوره لیگ برتر که از صبح روز چهارشنبه در تهران آغاز شده بود، با اخذ تست فنی از داوران به کار خود...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  منتشر شد:

  18 مین شماره نشریه سیاسی مهد تمدن

    18 مین شماره نشریه سیاسی مهد تمدن

  هیجدهمین شماره مهد تمدن با مصاحبه های اختصاصی و خواندنی از دکتر ابراهیم یزدی ، سردار جعفری ، دکتر درسخوان ، معاون فنی و عمرانی شهردار کلانشهر تبریز ،...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  به مناسبت روز جهاني قدس صادر شد:

  بيانيه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی

    بيانيه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی

  ابتكار تاريخي و هوشمندانه حضرت امام خميني(ره) در نامگذاري جمعه آخر ماه مبارك رمضان به عنوان روز جهاني قدس، حركتي بي نظير و ماندگار در انسجام و همگرايي امت...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  رئیس پلیس فتا:

  هشدار در مورد ايميل‌هاي جعلي

    هشدار در مورد ايميل‌هاي جعلي

  آسا نیوز: اصلي‌ترين راه پيشگيري از افتادن در دام ايميل‌هاي جعلي و کلاهبرداري عصر نوين توجه به اين نکته است که هر ايميلي که در آن آدرس فرستنده، نام ارگان...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  از سوی دفتر آیت الله مکارم شیرازی صورت گرفت:

  اعلام میزان فطریه امسال

    اعلام میزان فطریه امسال

  آسانیوز: میزان زکات فطره و کفاره ماه مبارک رمضان از سوی دفتر آیت الله مکارم شیرازی مشخص و به کلیه دفاتر ایشان در سراسر کشور اعلام شد.بر اساس فتوای آیت الله...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  معاون فرهنگی شهردار تبریز خواستار شد:

  مدت زمان تعطیلات تابستانی کاهش یابد

    مدت زمان تعطیلات تابستانی کاهش یابد

  آسانیوز: معاونت فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری تبریز به عنوان یک نهاد اجتماعی برای اوقات فراغت همه اقشار شهروندان از جمله کودکان، نوجوانان و حتی خانواده ها...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  فرمانده سپاه عاشورا:

  مقابله با جنگ نرم دشمنان، تفکر آفندی می طلبد

    مقابله با جنگ نرم دشمنان، تفکر آفندی می طلبد

    آسانیوز:فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر لزوم مهندسی فرهنگی و رسانه ای برای مقابله با جنگ نرم دشمنان علیه نظام اسلامی، گفت: مقابله با تهدیدات فرهنگی و جنگ...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  فرماندهي انتظامي استان آذربايجان شرقی خبرداد:

  محدوديت های ترافيکی راهپيمايی روز قدس در استان آذربايجان‌شرقي

    محدوديت های ترافيکی راهپيمايی روز قدس در استان آذربايجان‌شرقي

  آسانیوز:رئيس پليس راهورآذربايجان شرقي، محدوديت هاي ترافيکي راهپيمايي روز قدس را خط ويژه تقاطع بهشتي به سمت ميدان ساعت و مسير منتهي به مصلي امام خميني(ره)،...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  به منسبت روز ملی فرهنگستان ادب فارسی:

  پاسدار هویت ملی ایرانیان

    پاسدار هویت ملی ایرانیان

  آسانیوز:دوم مرداد سالروز تشکیل فرهنگستان زبان و ادب فارسی است نهادی فرهنگی که در راه حفظ و گسترش این میراث ارزشمند تلاش می کند. این فرهنگستان نگهبان زبان...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  مديركل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري آذربایجان شرقی:

  حضور در راهپيمايي روز قدس، اعلام همبستگي جهاني با مردم غزه است

    حضور در راهپيمايي روز قدس، اعلام همبستگي جهاني با مردم غزه است

   آسا نیوز:مديركل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري آذربایجان شرقی اظهار داشت: حضور پر شور در راهپيمايي روز قدس، تاکید اعلام همبستگي جهاني با مردم...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  علیزاده:

  خدمات زیربنایی مسکن مهرآذربایجان شرقی تا پایان شهریور ایجاد شود

    خدمات زیربنایی مسکن مهرآذربایجان شرقی تا پایان شهریور ایجاد شود

    آسانیوز: مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی گفت: دستگاه های خدمات رسان متولی مسکن مهر باید تا پایان شهریور ماه سال جاری نسبت به اتمام خدمات زیربنایی...

  0 دیدگاه ادامه مطلب

  اخبار تصویری
  مطالب پر بازدید