پایگاه تحلیلی و خبری آسانیوز
 اخبار داغ
 • اعتراف تلخ درباره قرعه کشی لیگ و مردمی که سرکارندآسا نیوز: می‌گفتند نتیجه دربی را تعیین می‌کنند؛ همان‌هایی که طرحِ ابتر شام خوردن مشترک بازیکنان دو تیم شب قبل از بازی را پیاده کردند. می‌گفتند مساوی‌های دربی بی‌حکمت نیست؛ همان مساوی‌های 0-0 و 1-1 چندش‌آور و خسته کننده.  در مقابل‌ افرادی هم می‌گفتند که این موضوع از پایه غلط است و مگر می‌شود برای تساوی در دربی‌ها توافق کرد؛ می‌گفتند اگر توپ در دقیقه 90 به جای تیر به تور می‌خورد آن وقت تکلیف چه می‌شد و این را یکی از دلایل ابطال فرضیه می‌دانستند که چندان هم بی‌راه نبود. خلاصه بازار "بگم‌ بگم‌ها" و "گفتن گفتن‌ها" داغ بود تا اینکه وِژن جدید آن رونمایی شد.  شب گذشته در جریان مراسم قرعه‌کشی چهاردهمین دوره لیگ برتر مهدی تاج پرده از واقعیتی تلخ برداشت، پرده از بازی با شعور مخاطبان.  او در بین تعریف‌هایش از اسپانسری که 160 میلیارد تومان را به حساب این فوتبال بی‌حساب و کتاب ریخته و اهمیتش لابد بیشتر از مردمی است که پول رفتن به ورزشگاه را هم ندارند؛ گفت که «امسال قرعه‌کشی لیگ واقعی است» و یا به عبارت بهتر قرعه‌کشی سال‌های قبل واقعی نبود: «در گذشته به دلیل اینکه پرسپولیس و استقلال یک ورزشگاه مشترک داشتند خودمان بازی آنها را در هفته هشتم قرار می‌دادیم چون چاره‌ دیگری نداشتیم اما امسال قرعه‌کشی مسابقات لیگ واقعی است.»  این را کسی می‌گوید که خودش رئیس سازمان لیگ است و البته در سال گذشته هم مسئولیت داشت. او البته پیش‌تر هم در فدراسیون فوتبال مشغول فعالیت بود و یار همیشگی‌اش عزیزالله محمدی و در مدتی کوتاه غلامرضا بهروان مسئول برگزاری مسابقات لیگ بودند.  این حرف تاج یعنی اینکه رسما همه ما تا امروز سرِ کار بودیم، یعنی اینکه دغد‌غه‌مان و استرس‌مان برای قرعه‌کشی لیگ بی‌جهت بوده، یعنی اینکه معلوم کرده بودند که پرسپولیس و استقلال در چه هفته‌ای به میدان می‌روند.  این یعنی همان نکته‌ای است که عزیز محمدی هم  شب گذشته بر آن صحه گذاشت: « در سال‌های قبل ما با توافق تیم‌های استقلال و پرسپولیس بازی آنها را در هفته‌های هفتم تا نهم برنامه‌ریزی می‌کردیم.» او البته گفت که قرعه‌کشی "امسال" فرقی با سال‌های گذشته نداشت و این یعنی رد نظریه مهدی تاج.  با این حال آنچه آزار دهنده است این است که چرا این موضوع در همان زمان اعلام نشد؟ چرا "شو"ی قرعه‌کشی را در سال‌های گذشته برگزار می‌کردند و مدام می‌گفتند «حالا ببینم دربی چه هفته‌ای برگزار می‌شود» و آن را پخش زنده هم می‌کردند. شاید هم منظورشان این بود که بین هفته هفتم و یا نهم، در چه هفته‌ای برگزار می‌شود.  امروز مهدی تاج سینه سپر و با شجاعت به این واقعیت تلخ اعتراف کرد؛ کسی چه می‌داند شاید سال‌ها بعد کسی پیدا شود شجاع‌تر از رئیس کنونی سازمان لیگ و پرده از اتفاقات امروز بردارد. کسی چه می‌داند شاید سال‌ها بعد که مسئولان کنونی دیگر نباشند، یک نفر پیدا شود و بگوید برگزاری دربی در هفته پانزدهم هم از قبل تعیین شده بود.  همه اینها محصول فرو ریختن دیوار اعتماد به همت برخی مسئولان است.
 • نگارش پیش‌نویس متن توافقنامه ساعت 12 آغاز می شود آسانیوز:در چهاردهمین روز از مذاکرات هسته‌ای ایران و ۱+۵ در وین، عراقچی و اشمید معاونان سیاسی هیات ایران و مسئول سیاست خارجی اتحادیه‌ اروپا، نگارش پیش نویس متن توافق جامع را ادامه می‌دهند. قرار است این نشست ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه به وقت محلی در هتل کوبورگ با حضور سیدعباس عراقچی، مجید روانچی و هلگا اشمید برگزار شود. قرار است قبل از انجام این دیدار عراقچی و روانچی با ویلیام‌برنز، معاون وزیر خارجه آمریکا دیدار کنند. در دو روز گذشته وزیران خارجه‌ سه کشور اروپایی و همچنین جان کری به وین سفر کردند و رایزنی‌هایی با وزیر خارجه‌ کشورمان انجام شد. ظریف طی ۳ دیدار با وزیر خارجه‌ آمریکا در خصوص نگارش متن توافق جامع رایزنی‌هایی با وی انجام داد. قرار است این گفت‌وگوها تا ۳۰ تیر ماه ادامه یابد
 • اجازه انتقال کنسانتره مس سونگون به سایر شهرها داده نشد  آسانیوز:رییس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت قول مساعد داد اجازه انتقال کنسانتره مس سونگون به سایر شهرها را نداده و برای ایجاد صنایع وابسته در این معدن تلاش خود را به کار می گیرد.  میرهادی قره سید رومیانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به جلسه خود با محمدرضا نعمت زاده، اظهار کرد: در این جلسه موارد مختلف پیرامون مجتمع مس سونگون مورد بحث و بررسی قرار گرفت و برای توسعه این صنعت در آذربایجان شرقی قول مساعد وزیر گرفته شد. وی اضافه کرد: وزیر در این جلسه با اشاره به ظرفیت های بسیار خوب مس سونگون، از ایجاد صنایع وابسته و تکمیلی برای ذوب مس در محل معدن سونگون حمایت و پشتیبانی کرد.قره سید رومیانی با بیان اینکه وزیر صنعت، معدن و تجارت در این جلسه قول مساعد برای ایجاد صنایع مدرن و پیشرفته ذوب در محل مس سونگون داد، گفت: در این جلسه مقرر شد شرکت صنایع مس آذربایجان تا آخر تیر ماه به صورت مستقل فعالیت های خود را آغاز کند.وی با قدردانی از حسن توجه نعمت زاده به وضعیت مجتمع مس سونگون، اظهار کرد: با توجه به جلسه روز گذشته نگرانی ها درباره ضرر ده بودن مس سونگون تا حد زیادی برطرف شده است.نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست اخیر نمایندگان استان با مدیرعامل صنایع مس ایران در خصوص وضعیت مس سونگون، گفت: در این نشست نیز مباحث مختلفی پیرامون توسعه و تجهیز این مجتمع انجام شد که نتایج مناسبی برای استان داشت.قره سید رومیانی گفت: جلسه روز گذشته با وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز در امتداد همین جلسات صورت پذیرفت.وی با تاکید بر اهمیت وجود مس سونگون در آذربایجان شرقی به لحاظ اقتصادی و صنعتی، افزود: این صنعت مهم کشور نه تنها در آذربایجان شرقی بلکه در منطقه شمال غرب از اهمیت بسزایی برخوردار بوده و توسعه آن یکی از مطالبات مهم و به حق مردم منطقه است.قره سید رومیانی انتقال فرآوری معدن مس سونگون به کرمان را یکی از مهمترین ایرادات نمایندگان و مردم استان بیان و یادآوری کرد: اینکه طی سال های اخیر اقدامی درخور و عملی در ایجاد صنایع فرآوری و ذوب در مجتمع سونگون صورت نگرفته است، جای تامل و سئوال دارد.معدن مس سونگون در 30 کیلومتری شهر ورزقان در شمال غرب ایران و آذربایجان شرقی قرار دارد.طرح استخراج مس از معدن سونگون با هدف استخراج به روش نوین و تولید کنسانتره مس با عیار 30 درصد جهت تغذیه صنایع مولد کشور و رسیدن به ارزش افزوده بالاتر انجام گرفته است.حجم کل ذخیره قطعی این معدن 796میلیون تن، حجم کل ذخیره اکسید 7/6 میلیون تن و حجم مواد قابل استخراج آن 388 میلیون تن است.
 • آخرین اخبار از روند تدوین پیش نویس توافق جامع هسته ایآسا نیوز: مایکل مان، سخنگوی مسئول امور سیاست خارجی اتحادیه اروپا، روز جمعه در مصاحبه با رادیو فردا(Radio Farda)، در مورد حضور وزرای خارجه در وین به رادیو فردا گفت: «همانطور که پيشتر کاترين اشتون در اينباره فکر کرده بود، تصميم گرفت، از وزرای خارجه ای که می توانند اين آخر هفته به شهر وين بيايند، درخواست کند تا برای بررسی آنچه تاکنون در مذاکرات انجام شده، اين سفر را انجام دهند. تا اينجای کار نمی دانيم که کداميک از وزرای شش کشور می توانند به وين بيايند اما مطمئننا آنهايی که نمی توانند بيايند، در جريان امور قرار خواهند گرفت. برنامه اين است که آنها به وين بيايند تا با يکديگر گفتگو کنند و در صورت تمايل گفتگوهايی با ظريف داشته باشند.»   مان حضور وزرای خارجه در وين بسيار مفيد خواند و در مورد پیشرفت در نگارش متن توافق هسته ای گفت: «همانطور که می دانيد کار تدوين پيش نويس از ماه ژوئن آغاز شده و ما الان اواسط ژوييه هستيم، الان هم بيش از يک هفته از اين دور گذشته و کار فشرده برای تدوين ادامه دارد. مطمئنا پيش نويسی وجود دارد اما در اين مرحله از مذاکرات مسلم است که پرانتزها و جاهای خالی ای در متن وجود دارد و تلاش ما اين است که فاصله نظرها را از يکديگر کم کنيم و همانطور که می دانيد امروز ۱۱ ژوئيه است و ما تا بيستم اين ماه برای اين کار وقت داريم. و مصمم به سوی آن پيش می رويم.»  مان در پایان گفتگو به رادیو فردا گفت: «آنچه می توانيم بگويم اين است که شش کشور همچنان بسيار مصمم هستند تا بيستم به توافق دست يابند.»
 • بیم ها و امیدها پس از توافق هسته ای با ایرانآسا نیوز: پایگاه تحلیلی "لوبلاگ" (Lobelog) در نوشتاری از "رابرت هانتر" که سابقا به عنوان نماینده آمریکا در ناتو و شورای امنیت و همچنین به عنوان مشاور ارشد مؤسسه رند (RAND) و مدیر مرکز مطالعات امنیت حوزه آتلانتیک در دانشگاه ملی آمریکا خدمت کرده، به چشم انداز مذاکرات هسته ای ایران و 1+5 پرداخت.  این مقام آمریکایی نوشت: «جان کری می گوید ایران باید تا آخرین روز توافق موقت، گزینه های خود را انتخاب کند و تمدیدی برای مذاکرات وجود نخواهد داشت؛ مگر این‌که تمام طرف های مذاکره‌کننده موافق تمدید گفتگوها باشند و آمریکا و شرکایش با تمدیدی که صرفا مذاکرات را طولانی کند، موافقت نخواهند کرد.»  رابرت هانتر با اشاره به اظهارات وزیر امور خارجه آمریکا می نویسد: «با این اوصاف اگر هیچ معاهده‌ای تا پایان توافق موقت صورت نگیرد، معلوم نیست آمریکا دست به چه اقدامی می‌زند: آیا تحریم‌ها را افزایش می‌دهد که هم‌اکنون هم اقتصاد ایران را در برگرفته، یا گزینه نظامی را در دستور کار خود قرار خواهد داد؟ اولین احتمال بعید است و ثابت شده است که کار به‌جایی نمی برد و دومین گزینه نیز بسیار مضحک و مسخره به نظر می‌رسد.»  نماینده آمریکا در ناتو و شورای امنیت با تصریح بر عملی نبودن گزینه های پیش رو می افزاید: «اینجا است که دولت اوباما با چالش بزرگی روبه‌رو است که اگر مذاکرات بخواهد با این وضعیتی که دارد ادامه پیدا کند، در آن صورت باید بتواند جلوی مخالفین نیرومند خود در کنگره و متحدان منطقه‌ای که خواهان به بن بست رسیدن هرگونه توافقی هستند، بایستد که کار بسیار سختی است.»  نویسنده پایگاه آمریکایی لوبلاگ با بیان اینکه "بحث اصلی این است که اگر توافق صورت گیرد چه اتفاقی خواهد افتاد؟" پاسخ داد:  «در صورت توافق، در ایران، وعده برداشته شدن تحریم‌ها عملی می‌شود و دولت این کشور به وعده خود عمل کرده است و شرکت‌های غربی شروع به سرمایه‌گذاری در ایران می‌کنند و در نهایت منجر به تغییر ساختار قدرت در منطقه خواهد شد. اما باید توجه داشت که برخی به هیچ وجه مایل به این اتفاق نیستند. کشورهای حاشیه خلیج‌ فارس که موقعیت آن‌ها از دشمنی میان ایران و آمریکا ایجاد شده راضی به این امر نخواهند بود که در راس آنها عربستان سعودی است. البته درست است که چند دهه است که از اختلاف ایران و آمریکا می‌گذرد اما دو طرف خواهان افزایش ارتباط هستند و اعراب هم از این مسئله بسیار می‌ترسند چراکه هیچ منفعتی در افزایش قدرت ایران برای آن‌ها وجود ندارد.  اما اسرائیل تکلیفش با خودش مشخص نیست. ازیک‌ سو توافق موجب می‌شود که تهدید هسته‌ای ایران از بین برود و از طرف دیگر کاهش تنش میان ایران و آمریکا باعث خواهد شد فشارها بر اسرائیل مانند موضوع رابطه با فلسطین افزایش یابد، خصوصا این‌که در صورت نزدیکی ایران و آمریکا رقابت با ایران برای افزایش نفوذ در منطقه برای اسرائیل بسیار سخت‌تر خواهد شد.»  این مقام آمریکایی در پایان می افزاید: «ایران برای آمریکا، این موهبت را دارد که در جلوی کشورهای عربی برای تزریق پول و اعتقادات به ذهن تروریست‌های افراطی را بگیرد چه در عراق و چه در سوریه. ایران همچنین می‌تواند برای ایجاد امنیت بیشتر در منطقه و افغانستان نقش مؤثری بازی کند.»    
  رئيس پليس راهنمايي و رانندگي آذربايجان‌شرقي

  تمهيدات و محدوديت‌هاي ترافيکي نماز عيد سعيد فطر در تبريز

    تمهيدات و محدوديت‌هاي ترافيکي نماز عيد سعيد فطر در تبريز

  آسا نیوز: سرهنگ ناصر ميکائيلي گفت: محدوديت‌هاي ترافيکي شامل مسيرهاي خاقاني شمالي به سمت دانشسرا، حرم‌خانه به خيابان جمهوري، دانشسرا به سمت ارتش شمالي و...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  در تبریز :

  نمازعید فطر به امامت آیت الله مجتهد شبستری اقامه می شود

    نمازعید فطر به امامت آیت الله مجتهد شبستری اقامه می شود

    آسانیوز: ستاد برگزاری مراسم نماز جمعه تبریز اعلام کرد: نماز عید فطر در این شهر فردا /سه شنبه/ به امامت آیت الله محسن مجتهدشبستری در مصلای اعظم امام خمینی...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  مصاحبه:

  شرکت کفش سی سی (SiSi) ، طلایه دار کفش تمام چرم دست دوز مردانه

    شرکت کفش سی سی (SiSi) ، طلایه دار کفش تمام چرم دست دوز مردانه

    شرکت کفش سی سی (SiSi) را می توان از جمله برندهای مطرح تبریز در زمینه کفش تمام چرم دست دوز مردانه دانست که با قدمت دیرینه اش توانسته به عنوان طلایه دار این...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان خبر داد:

  دستگیری 33 نفر متخلف زیست محیطی در آذربایجان‌شرقی

    دستگیری 33 نفر متخلف زیست محیطی در آذربایجان‌شرقی

    آسانیوز: فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان آذربایجان‌شرقی گفت: یگان حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی در ماه گذشته 33 نفر متخلف زیست محیطی را دستگیر...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  شهردار تبریز:

  تا حالا از هیچ متخلفی حمایت نکرده ام، بعد از این هم نخواهم کرد!

    تا حالا از هیچ متخلفی حمایت نکرده ام، بعد از این هم نخواهم کرد!

  آسانیوز: شهردار تبریز به انتقادات اعضای شورای شهر پاسخ داد. صادق نجفی که در نشست صبح یکشنبه شورای شهر تبریز سخن می گفت از آغاز پروژه های بزرگ سرمایه گذاری در...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  دکتر نجفی خطاب به شهردار غزه :

  تبریز در مقابل توحش صهیونیست‌ها بی‌تفاوت نخواهدبود

    تبریز در مقابل توحش صهیونیست‌ها بی‌تفاوت نخواهدبود

  آسانیوز:شهردار تبریز با تقدیر از حضور گسترده شهروندان تبریزی در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس گفت: زمان شناسی مردم تبریز، نشان از هوشمندی دیرینه آن ها...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  اشتباه عربستان در اعلام عید فطر

  امروز سی ام رمضان است

    امروز سی ام رمضان است

    آسانیوز:دادگاه عالی عربستان سعودی بر اساس شهادت چند شاهد عادل مبنی بر رویت هلال پس از غروب آفتاب، امروز را عید فطر اعلام کرد؛ در حالی‌که این هلال در...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  فرهنگی مطرح کرد:

  سکوت مرگبار مدعیان حقوق بشر درمقابل فجایع غزه

    سکوت مرگبار مدعیان حقوق بشر درمقابل فجایع غزه

    آسانیوز: عضو هیات رییسه مجلس با اشاره به فجایع غزه و ابراز تاسف از شرایط موجود سکوت مدعیان حقوق بشر درمقابل فجایع غزه را مرگبار خواند. محمد حسین فرهنگی در...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  با هدف احیای آداب دیرین آذربایجان،

  رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر به دیدار غسالان وادی رحمت رفت

    رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر به دیدار غسالان وادی رحمت رفت

    آسانیوز: رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تبریز در سنتی نیکو به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر به دیدار با فعالان یکی از مشاغل فراموش شده رفت. اکرم حضرتی صبح...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  مدیرعامل سازمان تاکسیرانی خبر داد:

  ارائه سرویس رایگان به نمازگزاران در عید سعید فطر

    ارائه سرویس رایگان به نمازگزاران در عید سعید فطر

    آسانیوز: مدیر عامل سازمان تاکسیرانی گفت: توسط سازمان تاکسیرانی تعداد 40 دستگاه تاکسی ون جهت ارائه خدمات ایاب و ذهاب رایگان به نمازگزاران فطر اختصاص یافته...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی:

  رویکرد مهم آموزش و پرورش پیشگیری از آسیب های اجتماعی است

    رویکرد مهم آموزش و پرورش پیشگیری از آسیب های اجتماعی است

  آسا نیوز: مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در جلسه شورای معاونین با اشاره به ابلاغیه اخیر وزیر آموزش و پرورش پیشگیری از آسیب های اجتماعی و سوء مصرف مواد را...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  عید فطر مبارک؛

  پيام تبريك فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی بمناسبت عيد سعيد فطر

    پيام تبريك فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی بمناسبت عيد سعيد فطر

    آسا نیوز: فرمانده انتظامي آذربايجان شرقي پيشاپيش حلول ماه شوال و فرا رسيدن عيد سعيد فطر را به مردم غيور وکارکنان پليس استان تبريك گفت. سردار محسن حسن...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  معاون استاندار آذربایجان‌شرقی خبر داد :

  واگذاری بازسازی و مدیریت کاروانسرای «گوره‌درق» اهر به بخش خصوصی

    واگذاری بازسازی و مدیریت کاروانسرای «گوره‌درق» اهر به بخش خصوصی

    آسانیوز: معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: در صورت استقبال کاروانسرای «گوره‌درق» به سرمایه‌گذارانی که مایل به بازسازی و مدیریت این...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  مدیر کل ورزش و جوانان در نشست صمیمانه با سمن های استانی:

  این جوانان هستند که کشور را اداره می کنند

    این جوانان هستند که کشور را اداره می کنند

  آسانیوز: مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی سازمان‌های مردم نهاد را رکن سوم توسعه پایدار و ستون جامعه ی مدنی دانست و از جوانان به عنوان ستون کشور نام برد...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  رئيس اداره راه وشهرسازي ملكان خبرداد:

  انجام عمليات راهسازي در راههاي روستائي شهرستان ملكان

    انجام عمليات راهسازي در راههاي روستائي شهرستان ملكان

    آسانیوز: رئيس اداره راه وشهرسازي ملكان از انجام عمليات راهسازي درراههاي روستائي شهرستان خبرداد. محرم پور افزود : عمليات شن ريزي راه روستائي لكلر بطول 2/2...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  رسول خطیبی: یک جای خالی در لیست داریم

  تمرینات آماده سازی تراکتور برای مصاف با فولاد

    تمرینات آماده سازی تراکتور برای مصاف با فولاد

  آسانیوزسرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با اعلام اینکه یک جای خالی در لیست نفرات این تیم وجود دارد، گفت: تمرینات تیم را به دو نوبت در روز افزایش داده ایم...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  دكتر منادي:

  هدف از ايجاد تشكلات در دانشگاه‌ها ايجاد ديانت است

    هدف از ايجاد تشكلات در دانشگاه‌ها ايجاد ديانت است

    آسانیوز:دكتر‌عليرضا منادي نماينده تام الاختيار رئيس دانشگاه آزاد‌ اسلامي‌ در استان آذربايجان شرقي گفت:هدف از ايجاد تشكل ها در دانشگاه‌ها ايجاد...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  حاشیه نگاری جلسه شورای شهر

  از تشکر و انتقاد تا اعتراض و ترک رای گیری

    از تشکر و انتقاد تا اعتراض و ترک رای گیری

  آسانیوز: جلسه شورای کلانشهر تبریز صبح یکشنبه طبق روالی مرسوم با تاخیری 20 دقیقه ای آغاز شد. پیش از آغاز جلسه احتشام حاجی پور، عضو شورای شهر تبریز و رئیس شورای...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی :

  دامپزشکی در بحث پدافند غیرعامل نقش تعیین کننده ای دارد

    دامپزشکی در بحث پدافند غیرعامل نقش تعیین کننده ای دارد

  مدیرکل دامپزشکی استان در دیدار با مدیرکل پدافند غیرعامل استان گفت : دامپزشکی نقش مهمی در پدافند غیرعامل خصوصا در حوزه تامین بهداشت و امنیت غذایی دارد...

  0 دیدگاه ادامه مطلب
  رئیس سازمان بهزیستی کشور در تبریز خبر داد:

  خانه دار شدن تمام خانواده های دارای دو معلول تاپایان سال

    خانه دار شدن تمام خانواده های دارای دو معلول تاپایان سال

    آسانیوز: رئیس سازمان بهزیستی کشور  از خانه دار شدن خانواده های دو معلوله تاپایان سال خبر داد. هاشمی هنگام بازدید از طرح های عمرانی بهزیستی تبریز گفت:...

  0 دیدگاه ادامه مطلب

  اخبار تصویری
  مطالب پر بازدید